Yhteystiedot

Kristiina Hannila, vastaava seksuaaliväkivaltatyöntekijä
Erityistason seksuaaliterapeutti (NACS)
041 526 4685
kristiina.hannila@tyttojentalo.fi

Laura Maatraiva, seksuaaliväkivaltatyöntekijä
Psykiatrinen sairaanhoitaja, seksuaaliterapeutti
laura.maatraiva@tyttojentalo.fi

Pia Tuovinen, seksuaaliväkivaltatyöntekijä
Kätilö, seksuaaliterapeutti
pia.tuovinen@tyttojentalo.fi 

Anette Malinen, seksuaaliväkivaltatyöntekijä
Sosionomi, seksuaalineuvoja
Anette.Malinen@tyttojentalo.fi

Seksuaaliväkivaltatyön ohjaajat

Anna Korhonen - Kuopio, ohjaaja
Terveydenhoitaja, seksuaalineuvoja
Anna.Korhonen@puijola.net
p. 050 359 0184

Mervi Koskela - Oulu, ohjaaja
Kätilö, seksuaalineuvoja
Mervi.Koskela@vuolleoulu.fi
p. 0400 263 844

Noora Wilhelmsson - Rovaniemi, ohjaaja
Terveydenhoitaja, seksuaalineuvoja
Noora@neiot.fi
p. 040 484 8189

Nina Skibdahl - Espoo, ohjaaja
Terveydenhoitaja, seksuaaliterapeutti
Nina.Skibdahl@espoontyttojentalo.fi
p. 046 922 9828

Tyttöjen Talot

Espoon Tyttöjen Talo
Lintuvaarantie 2 ,4 krs

Helsingin Tyttöjen Talo
Hämeentie 13 a, 3 krs

Kuopion Tyttöjen Talo
Kuninkaankatu 26 b 26
Kuopio

Tampereen Tyttöjen Talo
Keskustori 7 A 5
Tampere

Turun Tyttöjen Talo
Yliopistonkatu 26 B, 2. kerros
Turku

Oulun Tyttöjen Talo
Kirkkokatu 19 a 9
Oulu

Rovaniemen Tyttöjen Talo
Kansankatu 9
Rovaniemi

E-talo - Tyttöjen Talo netissä

Tyttöjen taloKalliolan nuoretOikeusministeriö